Ludzie to zbiorcza kategoria w której umieszczane będą tapety z wizerunkami sławnych ludzi. Znajdziesz tutaj tapety z najpopularniejszymi aktorami i aktorkami, a także piosenkarzami i piosenkarkami. Nie zabraknie tutaj miejsca również dla znanych reżyserów, ludzi związanych z teatrem, modelek i innych sław showbiznesu.

W Nowym Jorku popularnym zajęciem ludzi jest tzw. peoplewatching, czyli oglądanie ludzi. Jest to ciekawe, ponieważ w mieście tym panuje bardzo duże zróżnicowanie etniczne i kulturowe, ludzie różnią się między sobą sposobem bycia, poruszania się, fryzurami, ubiorem i wieloma innymi rzeczami. Na łamach naszego serwisu będziemy starać się publikować ciekawe zdjęcia ludzi złapanych podczas codziennych czynności.

W ramach kategorii Ludzie chcielibyśmy także publikować tapety na telefon prezentujące ludzi odmiennych kultur żyjących na całym świecie. Nasz styl życia różni się znacząco od stylu życia ludzi żyjących na innych kontynentach. Niektóre narody lub plemiona mają bardzo ciekawe zwyczaje związane z ubiorem, biżuterią czy tatuowaniem ciała. Być może części z was tapety tego typu przypadną do gustu.


Kategorie